اهدای جوایز مسابقۀ هوای پاک و حکم شهرداران مدرسه
اهدای جوایز مسابقۀ هوای پاک و حکم شهرداران مدرسه  
مراسم اهدای جوایز مسابقۀ هوای پاک و اعطای حکم شهرداران مدرسه امروز دهم اسفند ماه 96 با حضور دانش آموزان برگزیده در شهرداری دلیجان برگزار شد.

غلامحسین منصوری، شهردار دلیجان ضمن تشکر از حضور دانش آموزان و والدینشان، هدف از دعوت آنها را به شهرداری، ارتباط بیشتر با شهروندان و بهره بردن از پیشنهادهای سازندۀ آنها عنوان کرد.
وی یکی از وظایف شهرداریها را آموزش حقوق و مسئولیتهای شهروندی دانست و گفت قصد داریم با همکاری ادارۀ آموزش و پرورش و در قالب طرح شهردار مدرسه، آموزش اصول شهرنشینی را از مدارس و نونهالان شروع کنیم.
شهردار دلیجان در پایان سخنانش گفت امیدوارم با یاری خداوند بتوانیم شهری زیبا، آرامش بخش، با فضای سبز و بازی مناسب برای دانش آموزان عزیز دلیجان ایجاد نماییم.

در ادامه حجت الله فدایی، رئیس آموزش و پرورش دلیجان نیز با اشاره به امضای تفاهم نامه گفت چهار مدرسه برای این طرح تعیین شده و برای حضور کارشناسان شهرداری در این مدرسه ها و آموزش حقوق و مسئولیتهای شهروندی، برنامه ریزی های لازم انجام شده است. 

لازم به یادآوری است که شهرداری دلیجان به مناسبت 29 دی ماه، روز «هوای پاک» یک مسابقه در سه بخش نقاشی، مقاله نویسی و عکاسی ویژۀ دانش آموزان سه مقطع تحصیلی برگزار نمود.

@ShahrdariDelijan
www.Delijan.ir

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده
اجتماعی

بازدید این هفته : 1610
بازدید هفته گذشته: 4152
بازدید تا کنون: 1382196
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دلیجان می باشد
طراحی و اجرا: واحد فناوری اطلاعات شهردای دلیجان
آدرس: استان مرکزی، دلیجان، ضلع جنوبی میدان بسیج
تلفن: 44228333-086 فکس:44228808-086